O nas

Transition Technologies Science to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała na bazie działu R&D funkcjonującego przez wiele lat w firmie Transition Technologies S.A.

W ramach naszego zespołu realizowane są prace badawczo-rozwojowe z obszaru informatyki medycznej i sztucznej inteligencji. Zespół ekspertów tworzy specjalistyczne oprogramowanie dedykowane szpitalom, laboratoriom oraz lekarzom, które służy wspieraniu procesu diagnostycznego i terapeutycznego, wspomaganiu obliczeń, opracowaniu statystyk oraz analizie danych medycznych i monitorowaniu jakości leczenia.

Projektowane przez nas oprogramowanie wyróżnia się zastosowaniem najnowszych technologii i nowoczesnym wyglądem. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych narzędzi analitycznych pomaga nam tworzyć systemy, które wpływają na poprawę jakości leczenia.

Misją naszego zespołu jest dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań,
pomagających wykorzystać cały potencjał wiedzy ukryty w gromadzonych danych.

Nasz zespół

Paweł Różacki

Paweł Różacki

Prezes zarządu

Piotr Pecko

Piotr Pecko

Dyrektor handlowy

Kamil Sijko

Kamil Sijko

Dyrektor Działu Data Science

Zbigniew Zasieczny

Zbigniew Zasieczny

Wiceprezes Zarządu

Paweł Różacki

Paweł Różacki

Prezes zarządu

Piotr Pecko

Piotr Pecko

Dyrektor handlowy

Kamil Sijko

Kamil Sijko

Dyrektor Działu Data Science

Zbigniew Zasieczny

Zbigniew Zasieczny

Wiceprezes Zarządu

Jak się z nami pracuje?

„Współpracuję z Transition Technologies od kilku lat, obecnie w ramach dwóch dużych projektów badawczych: EPISTOP i EPiMARKER. Wszelkie analizy przygotowywane są sprawnie, terminowo i rzetelnie. Niezwykle ważne jest zaangażowanie analityków firmy w projekt, wyrażane nie tylko poprzez szybkie i prawidłowe wykonywanie zadań wynikających z umowy konsorcjum, ale także poprzez stały, owocny i inspirujący dla pozostałych badaczy udział w dyskusjach metodologicznych i dotyczących interpretacji wyników.”

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kotulska-Jóźwiak

Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

„Przedstawiciele grupy usług firmy Transition Technologies S.A. są młodymi, ambitnymi osobami, które z entuzjazmem i bez oporów pokonują niejednokrotnie trudne zagadnienia tematyczne. Dysponują odpowiednimi narzędziami i starannie analizują postawione przed nimi zadania.”

dr n. med. Barbara Lisowska-Myjak

Warszawski Uniwersytet Medyczny

„Transition Technologies sprostało wysokim wymaganiom zlecenia w ekspresowym tempie. Przygotowane analizy bioinformatyczne w przystępny sposób dostarczyły nam informacji niezbędnych do podjęcia decyzji dotyczących dalszych badań, a zaprojektowane rozwiązania są obecnie wdrażane w laboratorium. Świetny kontakt z bioinformatykiem TT podczas całego trwania projektu umożliwił nam zadawanie pytań na bazie nowych informacji i dzięki temu końcowe analizy odpowiadały dokładnie naszym potrzebom.”

dr Mirosława Skupińska

BioScientia s.c.

„Korzystanie z platformy MedStream Designer dostarczonej przez TTSI znacznie poprawiło jakość naszych baz oraz przyspieszyło proces pozyskiwania danych. System ten umożliwia dostęp do potrzebnych informacji w ciągu kilku minut. Dla mnie bardzo cenną użytecznością MSD jest wyszukiwanie danych po słowach kluczowych, co jest szczególnie ważne przy rzadko występujących nowotworach. Możemy szybko przeanalizować przebieg choroby i sposoby leczenia. Te informacje służą też do przygotowania publikacji.”

prof. Iwona Ługowska

Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie

„Za pomocą systemu MSD możemy wyszukiwać pacjentów m.in. na podstawie pobytów szpitalnych, podanych leków czy wykonanych procedur. Możemy następnie analizować te dane. Widzimy, jakie były objawy, jak pacjent reagował na leczenie. Jesteśmy w stanie niemal natychmiast samodzielnie uzyskać informacje sprzed dni czy lat – o własnych pacjentach i o tych, których prowadzili nasi koledzy. Pozwoli nam to jeszcze szybciej podejmować odpowiednie kroki w leczeniu.”

dr hab. n. med. Tomasz Stefaniak, MBA

Zastępca Dyrektora Naczelnego ds. Lecznictwa w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Transition Technologies, która realizowała projekt polegający na dostawie, wdrożeniu, świadczeniu serwisu gwarancyjnego i nadzoru autorskiego, systemu do analizy danych medycznych i rentowności procesu leczenia pacjentów. W ramach realizacji wdrożone zostało narzędzie informatyczne pod nazwą MedStream Designer (MSD). Nasza współpraca przebiegła nienagannie i profesjonalnie.

Transition Technologies jest godnym polecenia partnerem w zakresie integracji danych medycznych, a także jako dostawca intuicyjnych narzędzi informatycznych wspierających pracę placówki medycznej.

mgr Piotr Krysiak

Kierownik Działu Informatyki, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

TRANSITION TECHNOLOGIES SCIENCE Sp. z o.o.