Transition Technologies S.A.

Jesteśmy Grupą Kapitałową, złożoną z wielu przedsiębiorstw działających na rynku IT. Cieszymy się zaufaniem klientów do naszych usług od ponad 25 lat.

Dostarczamy rozwiązania, które wpływają na poprawę jakości leczenia

MedStream Designer ułatwia lekarzom i zarządzającym placówkami medycznymi wykorzystanie danych zawartych w systemie szpitalnym do swoich potrzeb.

W badaniach klinicznych nasi analitycy pomagają w opracowywaniu statystyk i tworzeniu modeli predykcyjnych.

Realizujemy projekty Data Science. Analiza danych pozwala na odkrywanie najbardziej efektywnych ścieżek leczenia pacjentów oraz pomaga w skutecznym zarządzaniu placówką.

Dowiedz się więcej →
grafika ilustrująca programowanie

Nasze rozwiązania pozwalają partnerom wykorzystać cały potencjał wiedzy ukryty w tysiącach danych medycznych. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie oraz dbamy, by korzystanie z naszych rozwiązań było intuicyjne dla odbiorcy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwoju systemów informatycznych

Łączymy najbardziej zaawansowane technologicznie systemy IT z biznesem, dostarczając autorskie rozwiązania dla wybranych sektorów gospodarki: medycyny, energetyki, gazownictwa oraz przemysłu.

ikona uczelnie
Współpraca z ośrodkami naukowymi

Współpracujemy z ośrodkami naukowymi. Działania jednego z naszych zespołów umożliwiły identyfikację grup ze zwiększonym ryzykiem zachorowań na nowotwory dziedziczne.

ikona badania + rozwój
Czołówka firm B+R

Jesteśmy jedną z najwięcej inwestujących firm w B+R w polskim sektorze IT. Dzięki temu tworzymy innowacyjne produkty dla wiodących sektorów gospodarczych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Z chęcią porozmawiamy o tym, jak możemy odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Formularz kontaktowy

Twoje zapytanie wymaga umowy poufności? Napisz na mi@tt.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego powyżej adresu e-mail oraz numeru telefonu przez Transition Technologies S.A. z siedzibą w Warszawie w celu kontaktu bezpośredniego.

zdjęcie Piotr Pecko

Piotr Pecko

Business Development Manager

@: P.Pecko@tt.com.pl

Tel: +48 603 860 142